Stres przed egzaminem na prawo jazdy. Jak sobie z nim poradzić?

stres na egzaminie

Trudno spotkać kogoś, kto nigdy nie odczuwał stresu. Stres to reakcja organizmu na wydarzenie, które przekracza zdolność do skutecznego radzenia sobie z obciążeniem. Na niektóre osoby ma działanie korzystne: mobilizuje, wyostrza zmysły, poprawia pamięć. Nierzadko jednak może powodować spłycenie oddechu, suchość w ustach czy wręcz kłopoty z pamięcią, uwagą i koncentracją.

Jak dobrze przygotować się do egzaminu na prawo jazdy?

jazda samochodem

Możliwość prowadzenia pojazdu mechanicznego to ogromne ułatwienie dla osób pracujących, uczących się i w końcu mieszkających poza centrum miasta. Bez prawa jazdy trudno też czasami znaleźć pracę, nawet taką, która nie jest związana z podróżowaniem czy transportem towarów.

Czym grozi jazda bez prawa jazdy?

policja jazda bez prawa jazdy

Czym grozi jazda bez prawa jazdy? Kierowanie pojazdem bez uprawnień to zawsze przejaw arogancji. Jeśli myślisz, że możesz poruszać się po drodze bez prawka, być może nie zdajesz sobie sprawy, że grozi za to mandat, a nawet więzienie. W przypadku spowodowania wypadku czy kolizji kierowca bez uprawnień musi nierzadko zapłacić sporą karę finansową w formie […]

Kursy popołudniowe

Uprawnienie do kierowania samochodami osobowymi po drogach publicznych wciąż jest czymś, bez czego ciężko obejść się na co dzień. Wielu osobom wciąż trudno znaleźć czas na to, by wziąć udział w stosownym kursie. W odpowiedzi na ich potrzeby Ośrodek szkolenia kierowców Autobema przygotował specjalną ofertę. Organizowane przez nas kursy popołudniowe są doskonałą opcją dla wszystkich, […]

Kursy weekendowe​

kursy weekendowe

Kiedy nieustannie narzekasz na brak wolnego czasu, a zależy ci na tym, by zdać w końcu egzamin na prawo jazdy kat. B, to zastanów się, czy organizowane w naszej szkole kursy weekendowe, nie będą idealnym rozwiązaniem na miarę twoich potrzeb. Z roku na rok przybywa kursantów decydujących się na ten właśnie wariant szkolenia.

Elementor #450

Zapraszamy na badania lekarskie 07.06.2021 godzina 17:30

Badania lekarskie kat. A i B

Autobema - OSK Warszawa - Nauka Jazdy

Zapraszamy na badania lekarskie kat. A i B 10.03.2021 godzina 17:30 (zapisy przez e-mail lub telefonicznie)- koszt 150 zł.