INFOLINIA: 501 251 558
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00

BIURO CZYNNE

Poniedziałek: 12:00 – 18:00, Środa: 12:00 – 18:00, Czwartek: 10:00 – 15:00

Prawo Jazdy

Prawo jazdy, które pozwala na poruszanie się po ulicach własnym środkiem transportu, daje ogromne poczucie wolności. Jeśli nauczysz się bezpiecznie jeździć i zdasz egzamin, możesz też łatwiej znaleźć pracę.

 

Doświadczony instruktor ze szkoły jazdy w Warszawie zapozna Cię ze wszystkimi przepisami ruchu drogowego i będzie czuwać nad komfortowym przygotowaniem do egzaminu praktycznego.

prawo jazdy Warszawa

Zdobądź uprawnienia na motocykl — sprawdź nasz kurs kategorii A

Jazda na motocyklu to prawdziwa przyjemność, ale wymaga ostrożności, opanowania pojazdu i oczywiście zdania odpowiedniego egzaminu teoretycznego i praktycznego. Jeśli zapiszesz się na kurs kategorii A w Ośrodku Szkolenia Kierowców Autobema w Warszawie, szybko poznasz zasady obsługi motocykla i bezpiecznego poruszania się po drodze w towarzystwie doświadczonego instruktora.

Po jazdach próbnych i wykładach podejdziesz do egzaminu na prawo jazdy kategorii A, optymalnie przygotowany do prowadzenia skutera, motoru czy quada.

Prawo jazdy Kat. B — jeździj jak profesjonalny kierowca

Prawo jazdy kategorii B wystarczy, by sprawnie pokonywać kilometry samochodem osobowym. Zdobycie prawa jazdy tej kategorii coraz częściej jest wymagane także przez pracodawców. Nie zwlekaj, zapisz się na lekcje teoretyczne i praktyczne.

Znakomitą opcją jest kurs na samochody wyposażone w automatyczną skrzynię biegów. Wielu kursantów z OSK Autobema w Warszawie uważa, że nauka jazdy na automacie jest łatwiejsza, ponieważ nie trzeba skupiać się na dynamicznym przerzucaniu biegów.

Jednocześnie zdobycie uprawnień na automat nie zamyka drogi do zrobienia dodatkowego kursu przygotowującego do kierowania pojazdem z manualną skrzynią biegów.

Oferujemy także jazdy doszkalające w atrakcyjnej cenie!

Pomimo wielu godzin jazd nie czujesz się pewnie na drodze? Jazdy doszkalające w szkole jazdy w Warszawie to propozycja dla osób, które:

  • egzamin na prawo jazdy mają dopiero przed sobą,

  • mają już prawo jazdy, ale chcą podnieść swoje kompetencje kierowcy,

  • miały długą przerwę w prowadzeniu pojazdu.

 

Jazdy doszkalające Warszawa

Jazdy doszkalające można dopasować do potrzeb kierowcy, skupiając się na tych zagadnieniach, które stanowią problem i podnoszą poziom stresu podczas kierowania pojazdem. Doszkalające jazdy w OSK Autobema w Warszawie są możliwe w dowolnej kategorii.