INFOLINIA: 501 251 558
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00

BIURO CZYNNE

Poniedziałek: 12:00 – 18:00, Środa: 12:00 – 18:00, Czwartek: 10:00 – 15:00

Kurs prawa jazdy kat. A

Szkolenie w zakresie kat. A obejmuje:

  • 30 godzin zajęć teoretycznych
  • 20 godzin zajęć praktycznych

Szkolenie odbywa się na motocyklu:

  • YAMAHA MT07A ABS (kat. A, A2)-taki sam jak w WORD W-wa
  • SUZUKI SFV650 GLADIUS ABS (kat. A, A2)
  • YAMAHA RE29 MT125A (kat. A1)- taki sam jak w WORD W-wa
  • HONDA GLR1251WH (kat. A1)

Marzysz o tym, żeby zdobyć prawko na motocykl? Chcesz móc w pełni legalnie poruszać się jednośladem i czuć niesamowite emocje, jakie daje ten pojazd? W takim razie doskonale trafiłeś! Dzięki nam zdobycie prawa jazdy na motor będzie prostsze niż myślisz. Jesteśmy ośrodkiem szkolenia kierowców, który organizuje kursy na prawo jazdy kat. A. Decydując się na skorzystanie z naszych usług możesz mieć pewność, że twoją nauką zajmą się doświadczeni specjaliści, którzy pomogli już setkom osób zdobyć wymarzone prawo jazdy na motor.

Co oferujemy?

Przede wszystkim merytoryczne wsparcie w czasie zajęć, kurs kategorii A, który obejmuje zarówno praktykę, jak i teorię oraz miłą atmosferę, dzięki której podczas nauki z pewnością będziesz czuł się komfortowo. To jednak nie wszystko! Każdy kursant, którego interesuje zdobycie prawa jazdy na motor, może liczyć na zajęcia praktyczne na motocyklach takich jak: Yamaha MT07A, Suzuki SFV650 Gladius ABS, czy Honda GLR1251WH. Słowem – nauka może być również dobrą zabawą. Co ważne, nasza nauka jazdy to zarówno kurs na kategorię A1, jak i kategorię A2. Niezależnie od twojego wieku oraz doświadczenia, możesz więc liczyć na wsparcie w rozwijaniu swojej pasji oraz umiejętności jazdy na motocyklach.

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do egzaminu

Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania, dostosujemy program kursu do twoich potrzeb oraz obowiązków prywatnych i zawodowych. Dzięki temu kategoria A będzie w zasięgu twoich rąk. Podobnie jak setki zadowolonych kursantów z Warszawy zdasz egzaminy bez problemu i bez stresu. Podsumowując, jeśli poszukujesz nauki jazdy motocyklem w Warszawie – świetnie trafiłeś. Nasz ośrodek szkolenia kierowców jest bowiem w stanie zapewnić ci to, czego potrzebujesz, by poznać zasady bezpieczeństwa, sposób prowadzenia pojazdu oraz przepisy prawa. Poznasz przyjemność, którą daje jazda na jednośladzie a zdobycie koniecznego uprawnienia na motocykl będzie tylko formalnością. Już dziś skontaktuj się więc z nami i rozpocznij spełnianie swoich marzeń!

Kategoria A prawa jazdy:

Wymagany wiek to 24 lata lub 20 lat (dla posiadaczy prawa jazdy kat. A2). Uprawnia do kierowania każdym motocyklem.

Kategoria A2 prawa jazdy:

Wymagany wiek to 18 lat. Uprawnia do kierowania motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW (47,58 KM) i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającej 0,2 kW/kg

Kategoria A1 prawa jazdy:

Wymagany wiek to 16 lat. Uprawnia do kierowania motocyklem o pojemności skokowej silnika nieprzekraczającej 125 cm3, mocy nieprzekraczającej 11 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg.

Żeby rozpocząć kurs musisz mieć:

  • Wymagany wiek na daną kategorię prawa jazdy (każdy z kursów można rozpocząć trzy miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku)
  • Wydany przez Wydział Komunikacji w swoim Urzędzie Gminy Profil Kandydata na Kierowcę (numer PKK)