INFOLINIA: 501 251 558
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00

BIURO CZYNNE

Poniedziałek: 12:00 – 18:00, Środa: 12:00 – 18:00, Czwartek: 10:00 – 15:00

Jazdy doszkalające Warszawa

Obecne egzaminy na prawo jazdy są dosyć trudne, biorąc pod uwagę fakt, iż w podstawowej cenie kursu jest zaledwie 30 godzin praktycznych zajęć. Tysiące przyszłych kierowców nie czuje się pewnie za kierownicą na skutek różnych braków m.in. nieudolne manewry zmiany pasa, pozostawiająca wiele do życzenia koordynacja drogowa czy słabe parkowanie. W konsekwencji jedyną opcją na większe szanse gwarantujące pozytywne zdanie egzaminu są jazdy doszkalające. Zatem, dlaczego warto je wykupić? Podpowiadamy!

Dlaczego warto wykupić jazdy doszkalające przed egzaminem?

Jazdy doszkalające pozwolą zwiększyć pewność na oficjalnym egzaminie w Wojewódzkim Ośrodku Ruch Drogowego (WORD), a także polepszyć swoje umiejętności po otrzymaniu blankietu uprawniającego do poruszania się po drogach publicznych. 

Często również wchodzą nowe przepisy, o których instruktorzy mogą nas poinformować podczas dodatkowej lekcji, jednak najważniejszym atutem godzin z nauczycielem jest nauka prawidłowych nawyków i manewrów. 

Jazdy doszkalające w Warszawie – jak można na nich skorzystać?

Jazdy doszkalające pomagają w nauce rozwiązywania spornych problemów dot. danego kierowcy, oszczędności gotówki przy zdawaniu egzaminu państwowego, lepszej orientacji w obecnym mieście oraz bardziej płynnym, a przede wszystkim bezpiecznym poruszaniu się po drogach publicznych.

Rozwiązywanie spornych problemów

Instruktor skupia się na konkretnych problemach kierowcy. Następnie omawia je z nim i koryguje aż do skutku. Warto tutaj wspomnieć o nauce parkowania – zazwyczaj podczas podstawowych godzin nie ma na to zbyt wiele czasu.

Oszczędność gotówki

Zapłacenie instruktorowi za kilka dodatkowych godzin to koszt porównywalny do jednorazowego egzaminu praktycznego w WORD(Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego). Zdecydowanie bardziej opłacalne jest wykupienie 3-4 godzin z nauczycielem niż odbycie kilku egzaminów na prawo jazdy, które z dużym prawdopodobieństwem zakończą się fiaskiem. W tym celu warto skorzystać z atrakcyjnej oferty www.autobema.pl

Lepsza orientacja w obecnym mieście

Jazda doszkalająca pozwoli zdobyć niezbędne doświadczenie i orientację w obecnym mieście. W konsekwencji zdanie egzaminu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek! 

Na dodatkowe jazdy doszkalające zapraszamy wszystkich zarówno ubiegających się o prawo jazdy, jak i tych, którzy już je posiadają, lecz chcieliby nabrać więcej pewności i doświadczenia pod okiem instruktora.

  • z wielką cierpliwością nauczymy nawet najbardziej wymagających.
  • z nami skręt w lewo przestanie być straszny, a warszawskie ronda będą jak bułka z masłem.
  • gwarantujemy skuteczność i profesjonalizm.