INFOLINIA: 501 251 558
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00

BIURO CZYNNE

Poniedziałek: 12:00 – 18:00, Środa: 12:00 – 18:00, Czwartek: 10:00 – 15:00

kursy weekendowe

Kiedy nieustannie narzekasz na brak wolnego czasu, a zależy ci na tym, by zdać w końcu egzamin na prawo jazdy kat. B, to zastanów się, czy organizowane w naszej szkole kursy weekendowe, nie będą idealnym rozwiązaniem na miarę twoich potrzeb. Z roku na rok przybywa kursantów decydujących się na ten właśnie wariant szkolenia.

Zwykle to właśnie w weekendy mamy do dyspozycji na tyle wolnego czasu, by swobodnie wziąć udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych. Dlatego już teraz warto zapoznać się ze specjalną ofertą kursów, które odbywają się regularnie w Ośrodku szkolenia kierowców Autobema.

Czym w zasadzie jest kurs weekendowy?

Inna nazwa kryje tak naprawdę dokładnie ten zakres tematyczny, co w przypadku standardowego szkolenia na prawo jazdy. Kurs weekendowy obejmuje dokładnie tyle samo godzin zajęć teoretycznych, jazd, co w przypadku standardowego. Kursanci przechodzą ponadto dokładnie te same badania lekarskie.

Różnica polega jedynie na odmiennym grafiku, który przewiduje, że zajęcia, jak i późniejsze jazdy będą odbywać się regularnie w następujące po sobie weekendy. Tym sposobem można w kilka weekendów przejść kompletny cykl szkolenia na prawo jazdy, który zostanie zwieńczony egzaminem wewnętrznym.

Szkolenie na miarę twoich potrzeb

Narzekasz na wieczny brak czasu w tygodniu, a mimo to chcesz poruszać się samodzielnie samochodem lub motocyklem po drogach publicznych? Skorzystaj więc z możliwości, jaką daje ci Ośrodek szkolenia kierowców Autobema poprzez naukę w trybie weekendowym. W ten sposób szybko zdobędziesz potrzebną wiedzę i doświadczenie za kółkiem.

Weekendowy kurs prawa jazdy to opcja, która została skrojona na miarę wielu osób. Docenią ją pracujący w dni robocze do późnych godzin popołudniowych, studenci dzienni, a także inni, których napięte grafiki nie są w stanie pomieścić dodatkowych zajęć odbywających się w trybie ciągłym od poniedziałku do piątku.

Zobacz co dla ciebie przygotowaliśmy

Ośrodek szkolenia kierowców Autobema poszerzył swoją ofertę o kursy, które pozwolą ci przebrnąć przez cały cykl w trzy lub cztery kolejne po sobie weekendy. Zajęcia odbywające się w soboty i niedziele obejmują nie tylko jazdy, ale także kursy teoretyczne, w tym także zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Już teraz zapoznaj się z naszym grafikiem i zapisz się na kurs prawka w weekend, by niedługo potem móc zdobywać pierwsze szlify za kółkiem. Skorzystaj ze skrojonej na miarę twoich potrzeb oferty, której nie znajdziesz u konkurencji. W mgnieniu oka przyswoisz niezbędną teorię, a jazdy w weekend z doświadczonym instruktorem z pewnością przybliżą cię do zdania egzaminu.

Kursy weekendowe na prawo jazdy to doskonała opcja dla wszystkich, którym wciąż brakuje wolnego czasu w tygodniu, a chcą mimo wszystko posiąść wiedzę teoretyczną i praktyczną, która umożliwi im zdanie państwowego egzaminu na prawo jazdy kategorii A lub B. Ośrodek szkolenia kierowców Autobema zaprasza wszystkich chętnych na specjalne zajęcia odbywające się wyłącznie w soboty i niedziele.

ZOBACZ HARMONOGRAM NAJBLIŻSZYCH KURSÓW !!!

Najbliższe kursy weekendowe sprawdzisz tutaj: https://autobema.pl/kursy/#weekendowe